Статті

Дерев'яні іграшки для дітей: як обрати дерев'яну іграшку для дитини

Купити дерев'яні іграшки >>

Купіть дерев'яні іграшкиЗ чим і як грати моєму маляті? - Питання актуальне для батьків всіх поколінь. І кількісний чинник в цій проблемі зовсім не такий важливий, як якісний. Адже красива і безпечна, зручна і приємна на дотик іграшка - не тільки подарує Вашому малюку посмішку і гарний настрій, це одна з основ формування у дитини позитивного настрою на ігрову діяльність, важливий імпульс для гармонійного розвитку, як в емоційній, так і в інтелектуальній сфері.


Напевно в колекції вашого юного вундеркінда є безліч найрізноманітніших, сучасних і красивих ігрових наборів, але женучись за модою не варто забувати і про перевірену часом дерев'яну іграшку. Такі іграшки обов'язково повинні зайняти гідне місце в шафі або на полицях дитячої.
  
Іграшка з натуральних матеріалів - ідеальний подарунок для крихітки перших років життя. Дерево екологічно і нетоксично, не викликає алергії, дає можливість через чутливі дитячі пальчики відчути природну енергетику і зняти нервову напругу, стрес. Ви можете не турбуватися про те, що у потягнув нову забаву в рот малюка заболить живіт або постраждають ясна і перші зубки - цей універсальний матеріал і міцний, і податливий одночасно.

Головне, що потрібно пам'ятати при покупці: важливо, щоб дерев'яна іграшка для крихітки від року до трьох була ретельно відшліфована, це вбереже ніжну шкіру, а також пофарбована спеціальними нетоксичними фарбами. Адже в цьому віці гра малюка з іграшкою особливо тактильна. Дотик малюка отримує додатковий стимул для розвитку, а його нервова система відпочиває і розслабляється при контакті з дерев'яною лялькою або ігровим набором.


Деяким батькам може здатися, що лаконічні дерев'яні іграшки занадто прості, а пластикові, реалістично деталізовані набори стануть для дитини кращим ігровим набором. Це не так. Малюки інтуїтивно самі тягнуться саме до таких простих і зрозумілих, ненавязуючий певний чітко окреслений образ іграшкам, які залишають величезний простір для фантазії і експериментування.
 
Для малюків від 7-8 місяців до півтора років відмінною розвагою стануть яскраві дерев'яні брязкальця або маракаси. Таку іграшку дуже зручно і приємно стискати в руках, маніпулювати, а лунаючий при цьому приємний звук сприятливо впливає на розвиток слуху і встановлення перших причинно-наслідкових зв'язків.


Трохи пізніше можна доповнити колекцію дерев'яних музичних інструментів іншими нескладними в обігу - барабаном, бубном, тріскачками, ксилофоном. Тепер розвивати почуття ритму тонкий і сприйнятливий дитячий слух стане ще приємніше і цікавіше.
 
А щоб дати вихід нерозумній енергії крихітки, найкраще зупинити свій вибір на міцній і безпечній дерев'яній стукалці. Б'ючи молоточком по об'ємним вкладишам або елементам іграшки, кроха стане сильнішим, навчиться краще координувати свої рухи.


Ваш малюк вже навчився вставати і пробує зробити свої перші самостійні кроки? Тоді саме час підшукати для нього зручну і симпатичну дерев'яну каталку на тростинці. Така іграшка дасть малюку додаткову опору, стане першим компаньйоном для рольових ігор, відмінним стимулом для більш тривалих прогулянок. На відміну від своїх пластикових аналогів така каталка навіть при інтенсивному використанні легко зможе прослужити без поломок протягом декількох років.
 
Дерев'яні каталки на мотузочці - ще одна можливість зробити ігри на прогулянці веселішими і різноманітнішими.

Часто вони виконані у вигляді своєрідного конструктора-бус, який малюкові потрібно нанизати на мотузку в певній послідовності. Така гра не тільки допоможе потренувати вкрай важливу для розвитку мови дрібну моторику, але й розвинути навички довільності, логічне мислення і комбінаторні здібності юного творця.
 
Кроха від року до півтора вже досить впевнено маніпулює предметами, а значить, прийшов час впритул зайнятися тренуванням дрібної моторики, наочно-образного і логічного мислення, і тут дерев'яна іграшка знову стане незамінним помічником.


Для розвиваючих занять вам підійдуть - набори кубиків, тематичні дерев'яні конструктори, рамки-вкладиші, сортери. Для малюків 2-3 років цей комплект можна буде доповнити дерев'яними максі-пазлами і лабіринтами.
 
Купіть дерев'яні іграшкиСортер з дерева допоможе малюкові через найпростіший для нього тактильно-зоровий метод сприйняття засвоїти саме поняття форми і основні типи геометричних фігур, навчитися навичкам класифікації. Дерев'яні фігурки щільні, вони вагоміше відчуваються в руці, їх простіше тримати і приміряти до різних отворів.


Подібні навички розвивають різні типи рамок-вкладишів. Для маленького учня можна вибрати варіант, в якому вкладиші встановлюються за допомогою спеціальних штирів, які зручно захоплювати, відпрацьовуючи настільки потрібний для навчання письма та роботі з олівцем щипкове захоплення трьома пальчикам.


Завдяки різним тематичним наповненням, розвиваючі рамки-вкладиші допоможуть у процесі захоплюючої гри розширити кругозір і поповнити словниковий запас, навчать навичкам рахування, познайомлять з поняттями величини, геометричної форми і т.п.
 
Дерев'яний пазл стане відмінною альтернативою традиційному картонного, особливо якщо він адресований малюкові, який тільки вчиться збирати картинки з фрагментів. Щільні міцні елементи пазла не погнуті і не зламаються, при бажанні легко миються і зможуть довго радувати крихітку його улюбленими зображеннями.

Різні дерев'яні головоломки стануть відмінним захоплюючим тренажером кмітливості вашої дитини. Особливо захоплюють малюків лабіринти різного рівня складності, в яких дерев'яні намистини потрібно спритно провести по химерно зігнутому дроті від старту до умовного фінішу - за таким заняттям малюк може провести не одну годину, відточуючи свою координацію і спритність.


Кубики з дерева - універсальна іграшка, яка обов'язково повинна бути в ігровому куточку кожного дошкільнити. Малюкові не доведеться витрачати зусилля на те щоб фіксувати кожен елемент своєї майбутньої вежі або будиночка, достатньо на інтуїтивному рівні вловити момент стійкості конструкції і акуратно встановити нову «цеглинку».
 
Купіть дерев'яні іграшкиПотренувати просторово-образне мислення, розвинути творчий потенціал і фантазію, розширити кругозір і навчитися грати за правилами допоможуть малюкові тематичні дерев'яні конструктори. Малюки можуть пограти в казкове містечко або ферму, створивши з фігурних елементів свій власний проект або повторивши запропоновану в барвистій інструкції схему.


Відмінним способом краще запам'ятати сюжети улюблених казок, навчитися їх переказувати і зробити перші експерименти на акторському і режисерському терені стане гра з конструкторами з дерева із серії «Казка».
  
Головні герої й основні декорації ваш малюк знайде в коробці, залишиться тільки доповнити їх незвичайними «авторськими» деталями і приступити до захоплюючої постановки, спочатку за допомогою батьків, а потім і самостійно або з компанією друзів.


Молодшим дошкільнятам можна рекомендувати більш складні дерев'яні конструктори, в яких збирати замки і хатинки потрібно зі спеціальних цеглинок або брусів. Це дозволить розвинути спритність і зробити серйозний стрибок у розвитку інженерних здібностей дитини. А головне, в неї з'явиться оригінальний ігровий простір для рольових ігор, зроблений своїми руками. Відмінно доповнять такий будинок набори лялькових меблів, які також виготовляються з якісно обробленої деревини.


Купіть дерев'яні іграшкиРеалістично виконані набори дерев'яних розрізаних овочів допоможуть малюкові засвоїти складне для багатьох поняття частини і цілого, стануть відмінним наочним посібником для перших уроків математики, і обов'язково стануть в нагоді дівчинці у веселих рольових іграх в маленьку господиню.


Різноманіття пропонованих дерев'яних іграшок дозволить кожному батькові зробити вірний вибір та купити своєму малюку найбільш підходящу і цікаву для нього, корисну і безпечну, зберігаючу тепло лісу дерев'яну іграшку.

Купити дерев'яні іграшки в інтернет-магазині Еко Ігри >>