Статті

Святкові ігри для дітей від інтернет-магазину Еко Ігри

Діти грають дерев'яними еко конструкторами IGROTECO від інтернет-магазину Еко Ігри | Eko-igry.com.uaОрганізовуючи дитяче свято важливо продумати розважальну програму. А що найбільше люблять діти? Звичайно ж грати!


Підбираючи ігри на свято важливо враховувати кілька основних чинників, наприклад не варто пропонувати в якості розваги активним дітям логічні задачки і навпаки, ігри повинні йти упереміш - рухливі і спокійні, інакше діти можуть надто перезбудитися і потім довго не зможуть заспокоїтися.


Не слід забувати також що можливо якась із запропонованих ігор не сподобається дітям і її доведеться замінити на іншу. У вас в запасі мають бути кілька варіантів. Звичайно ігри повинні бути добрими і якщо в них присутній дух суперництва, то краще розділяти дітей на команди - одній дитині, що програла може стати прикро, а в команді всі програші сприймаються легше. Це - психологічна хитрість.


Діти грають дерев'яними еко конструкторами IGROTECO серії Фантазія, від інтернет-магазину Еко ІгриНе варто вигадувати занадто складні ігри, адже гості прийшли на свято відпочити і повеселитися. Так само не варто вибирати ігри, де хтось із гравців може виглядати нерозумно. Повірте сміятися над кимось - це зовсім не смішно. Мета гри не тільки розважити дітей на цьому святі, але й згуртувати їх колектив, зробити його ще дружнішим та міцнішим.


І звичайно не можна обійтися без подарунків-сюрпризів. Їх передбачається вручати після кожного конкурсу або в кінці свята всім - і переможцям і тим, хто програв. А подарунки можна вибрати та придбати в інтернет-магазині Еко Ігри.


Ось кілька варіантів різноманітних дитячих ігор:


Визнач іграшку
З групи вибирається один ведучий. На 3-5 хвилин він виходить за двері. У його відсутність гравці придумують будь-яку історію, в якій головним персонажем виступає одна з принесених іграшок. Всі іграшки, в тому числі і обраний ігровий персонаж, розставлені на столах або стільцях. Запрошується ведучий. Гравці по черзі розповідають йому вигадану історію, не називаючи головного персонажа, а замінюючи його назву займенником "він" або "вона". Історія розповідається протягом 3-5 хвилин. Ведучий повинен показати іграшку, яка є головним персонажем розказаної історії.


Діти грають дерев'яними еко конструкторами IGROTECO від інтернет-магазину Еко Ігри | Eko-igry.com.uaЯкщо вгадування відбулося правильно, обирається інший ведучий, і гра повторюється. Якщо відповідь неправильна, гравці доповнюють розказану історію так, щоб допомогти ведучому новими деталями, не називаючи при цьому задуману іграшку.


Картинки-загадки
З групи дітей вибирається один ведучий, інші сідають на стільці, вони повинні відгадувати. Ведучий бере одну з картинок. І не показуючи її іншим дітям, він описує предмет, намальований на ній. Діти пропонують свої версії. Наступним ведучим стає той, хто перший відгадав правильну відповідь.


Гонки скоромовок
Гравці шикуються в ряд. Ведучий розподіляє між усіма граючими 5-10 скоромовок (приблизно рівні за складністю) так, щоб гравці, які отримали різні скоромовки, чергувалися. Потім той, на кого вкаже ведучий, повинен зробити крок вперед і швидко, три рази поспіль, сказати отриману ним скоромовку. Якщо завдання виконано добре, він залишається попереду шеренги, якщо погано - повертається на своє місце. Переможцями вважаються всі ті, хто виявиться до кінця гри попереду шеренги.


Діти грають дерев'яними еко конструкторами IGROTECO серії Фантазія, від інтернет-магазину Еко ІгриРозчавити кульку суперника
Учасникам дається по одній надутій повітряній кульці, яку вони прив'язують до лівої ноги. Правою ж ногою треба розчавити кульку суперника.


Відкуси яблуко
Яблуко прив'язують за держак і підвішують. Учасники підходять до яблуку по одному і намагаються відкусити його, тримаючи руки за спиною. А зробити це важко.


На риболовлі
Риболовлею хлопчики найчастіше цікавляться більше, ніж дівчатка, проте ця гра напевно буде цікава як тим, так і іншим.


Вам в першу чергу треба вибрати двох дітей на роль «Рибалок». Решта учасників гри - «рибки». «Рибалки» повинні ловити «рибу», взявшись за руки. «Рибка» вважається спійманої тільки в тому випадку, якщо «рибалкам» вдається оточити її, зімкнувши навколо неї руки.


Ті «рибки», які потрапили у сітку, приєднуються до «рибалок». Іншими словами, число «рибалок», зростає, і таким чином поступово виходить цілий «Hевод», тепер «рибок» виловлюють цим «неводом». Два останніх не спійманих гравця вважаються переможцями. Якщо гра повторюється, вони починають її в ролі «рибалок». Час гри і число гравців не обмежені.


Море хвилюється
Брати участь може будь-яка кількість гравців. Ведучий відвертається від інших учасників і каже: «Море хвилюється раз, море хвилюється два, море хвилюється три, морська фігура на місці замри!» В цей момент гравці повинні завмерти в тій позі, в якій опинилися. Хто перший з них поворухнеться, той стає на місце ведучого або віддає фант.


Золотий ключик
Кількість гравців: парна. Учасникам гри доведеться зобразити шахраїв з казки "Золотий ключик". Викликаються дві пари. Один в кожній парі - лисиця Аліса, інший - кіт Базиліо. Той, хто лисиця - згинає в коліні одну ногу і, притримуючи її рукою, разом з Котом, у якого зав'язані очі, обнявшись, долають задану дистанцію. Пара яка "дошкандибала" перша отримує "золотий ключик" - приз.


Діти грають дерев'яними еко конструкторами IGROTECO від інтернет-магазину Еко Ігри | Eko-igry.com.uaМій сусід навпроти
Гра навчить дітей відтворювати реальних, знайомих їм особистостей і виділяти в людині самі основні риси характеру та поведінки.


Ведучий заготовлює картки, стільки, скільки учасників, і на кожній з них пише ім'я одного з гравців. Потім він перемішує їх і пропонує дітям витягнути по одній. Таким чином, кожна дитина отримує завдання, тобто ім'я того персонажа, якого їй необхідно зобразити і обіграти. Обмінюватися завданнями і називати їх один одному діти не можуть.


Далі кожен гравець по черзі обігрує одного з учасників, намагаючись зробити це якомога природніше і правдивіше. Він може для посилення образу використовувати необхідні предмети і елементи одягу. Завдання інших гравців - після закінчення сценічного етюду відгадати, хто ж був представлений. Переможцем гри є той, хто найбільш точно помітить і передасть основні риси характеру та поведінки задуманої йому конкретної людини.


Приємних і веселих вам свят від інтернет-магазину Еко Ігри | Eko-igry.com.ua !