Статті

Про дерев'яні іграшки для дітей від інтернет-магазину Еко Ігри

Про дерев'яні іграшки для дітей від інтернет-магазину Еко Ігри | Eko-igry.com.uaДля дитини іграшка - дуже серйозна річ. Саме завдяки їй дитина починає свою взаємодію з зовнішнім світом, як тактильне, так і чуттєве. І чим натуральніше, природніше буде матеріал, з якого виготовлена іграшка, тим повнішу, справжню інформацію отримає малюк про навколишній світ.


Найбільш оптимальні дерев'яні іграшки для дітей 1-3 років. Адже дерево - матеріал, що володіє живою енергією, силою, теплом. Як відомо, навіть дорослим корисно «обійнятися» з деревом (існують навіть спеціальні практики таких «обіймів») - це дозволяє відновити енергетичний і психологічний баланс, повернути душевну рівновагу.


Зверніть увагу, що дитина, маючи вибір - дерев'яні або пластмасові іграшки - вибирає саме дерев'яні.


Наші далекі предки небезпідставно вважали, що в березовому гаю людина набирається душевної доброти і тепла, в дубовому - сил, а в буковому - знань. Тому і іграшки для своїх дітей вони робили з певних порід дерева - іграшки-обереги, навчаючі-іграшки: свистульки, конячки, лялечки.


Про дерев'яні іграшки для дітей від інтернет-магазину Еко Ігри | Eko-igry.com.uaЗ тий часів нічого не змінилося. Дерев'яна іграшка, що володіє силою природи, так і проситься в маленькі дитячі ручки. Як правило, виготовляються вони з сприятливих для нас дерев-союзників: бук, дуб, клен, береза, вільха, липа) і допомагають юній людині досягти гармонії і мудрості.


Природно, помацавши пластмасовий кубик або зайця, малюк відчує структуру, твердість пластмаси, але знань про природу, про природні речі у нього не додасться. Тільки натуральні матеріали дадуть правдиву картину: якщо це дерев'яний кубик - значить він по справжньому важкий, на відміну від надлегкого пластмасового.


Дерев'яні іграшки для дітей - безпечні: закруглені краї, «правильні» розміри, оптимальні для дитячої долоньки - відмінний новорічний подарунок або сюрприз до дня народження.


Про дерев'яні іграшки для дітей від інтернет-магазину Еко Ігри | Eko-igry.com.uaДерев'яні іграшки - довговічні: малюк може кидати, стукати нею, топтатися по ній, а потім... передати у спадок своїм дітям.


Багатофункціональність: займуть малюка надовго. Потрібно лише приділити дитині 5 хвилин, показавши, що можна з нею робити і про дитину можна «забути» як мінімум на півгодини.


Дерев'яні іграшки для дітей - прості: це одна з найважливіших якостей в наш час. Дерев'яна іграшка не співає, не танцює, чи не квакає, просить соску або їсти. І це дозволяє маляті самому представляти, що саме зараз робить його дерев'яний зайчик - плаче або розповідає захоплюючу історію. Для фантазії та уяви - це дуже важливо.


Про дерев'яні іграшки для дітей від інтернет-магазину Еко Ігри | Eko-igry.com.uaАдже якщо іграшка все вміє робити сама - у дитини не залишається простору для польоту фантазії. Залишається лише підкоритися її бажанням.


Безумовно, ви не зможете захистити дитину від сучасних, яскравих і барвистих, співаючих і танцюючих іграшок. Та це й не потрібно. Адже дитина буде жити в цьому світі. Але дати зрозуміти малюкові, що крім трамваїв, асфальту і вічних пластикових пакетів є ще й дерева, струмки, спів птахів і схід сонця - потрібно обов'язково.


Купіть дерев'яні еко іграшки для дітей в інтернет-магазині Еко Ігри | Eko-igry.com.ua