Статті

Альтернативний подарунок для дитини - дерев'яна іграшка від інтернет-магазину Еко Ігри

Альтернативний подарунок для дитини - дерев'яна іграшка від інтернет-магазину Еко Ігри | Eko-igry.coЗовсім скоро День народження у самого маленького члена вашої родини? Дитина просить «мама, купи іграшку». А ви думаєте, що саме купити? Адже у тебе вже є всі іграшки, які продаються в сусідньому магазині. Але не поспішайте робити такі висновки.


Велика альтернатива - дерев'яні іграшки. Вони не тільки не ламаються, а й набагато корисніші від пластмасових, екологічно чисті і приємні на дотик. Їх дуже легко прибирати, ними легко грати. Вони не зношуються так швидко, як звичайні брязкальця. І, найголовніше, тренують тактильне почуття у дитини, розвивають фантазію.


Дерев'яна іграшка має давню історію. Це одні з найперших предметів, якими грали наші предки. І не дарма до наших днів збереглася ця традиція, а майстерність робити дерев'яні іграшки досягла великого розвитку. Скільки різних виробів пропонує сучасний ринок, але ніщо так не може надихати уяву, як дерев'яні іграшки. І сьогодні, їх популярність повертається.


Чому? Відповідь на це дуже проста. Дерев'яні іграшки не виробляють звуків і не рухаються самостійно. При цьому дитина буде в постійному контакті з іграшкою, розвиваючи свою уяву. При цьому дерев'яна іграшка ніколи не зламається, чи не трісне, не розколеться, коли впаде з висоти. Вона прекрасно переживе всі пластмасові брязкальця. При цьому асортимент дерев'яних іграшок дуже великий.


А найбільшою популярністю користується дерев'яний конструктор. Саме через корисні властивості дерева: вага, міцність, об'єм і безпеку, дерев'яний конструктор - лідер серед дитячих дерев'яних іграшок. Купити дерев'яні іграшки можна в інтернет-магазині Еко Ігри.


Інтернет-магазин Еко Ігри пропонує величезний вибір дитячих дерев'яних виробів і, головне, за прийнятними цінами. Не пропустіть свій шанс порадувати дітлахів і зайняти корисною розвиваючою справою.


Виконані руками майстрів іграшки, викличуть інтерес не лише у дітей, а навіть і у дорослих.


Як приємно буде згадати, як в дитинстві теж грали дерев'яними, яскраво оздобленими іграшками. Малюкові буде в радість разом з вами пофантазувати, побудувати вежу, замок, або будиночок. Або навіть просто поскладати кубики, переставити їх з місця на місце, скласти маленьку, хоч і просту, але свою першу конструкцію. Тут почне працювати політ фантазії. Це допомагатиме дитині розвиватися. Адже дерев'яні іграшки - запорука успішного розвитку малюка.


Вироби з дерева випромінюють позитив і теплу «енергію», тому вони будуть приносити радість і користь вашому чаду. Даруйте чудові дерев'яні конструктори IGROTECO і механічні 3D-пазли UGEARS в інтернет-магазині Еко Ігри | Eko-igry.com.ua