Gift card


Правила використання Подарункових карт ЕКО ІГРИ:


 1. Подарунковою картою ЕКО ІГРИ можна оплатити покупки в інтернет-магазині ЕКО ІГРИ.
 2. Номінал подарункової карти ЕКО ІГРИ не може бути виплачений грошима.
 3. На подарунковій карті ЕКО ІГРИ вказана кінцева дата активації карти.
  Якщо подарункова карта ЕКО ІГРИ не буде активована до зазначеної дати - вона стає не дійсною. Видача товару по ній припиняється.
 4. Після активації карти її власнику створюється персональна сторінка.
  На цій сторінці зазначається вся інформація по використанню подарованої суми (які покупки та коли здійснювалися, залишок коштів на рахунку тощо).
 5. Після активації подарункової карти ЕКО ІГРИ та створення персональної сторінки подарункоотримувача, кошти (за редакцією правил від 01.10.16р.) не мають кінцевого терміну використання, та можуть бути використані протягом довільного терміну.
 6. При покупці на суму що перевищує номінал подарункової карти, клієнт може додаткового оплатити потрібну суму власними грошима.
 7. Оплачуючи замовлення подарунковою картою ЕКО ІГРИ покупцю нараховуються бонусні гривні (Бонусна програма ЕКО ІГРИ) на загальних підставах.
 8. Задати запитання стосовно Подарункових карт ЕКО ІГРИ ви можете по тел. +38 (068) 084-01-02, або по e-mail: eko.igry@gmail.com
 9. Про зміни в правилах використання Подарункових карт ЕКО ІГРИ ви можете прочитати тут - http://eko-igry.com.ua/gift_card